Collection: Fresh Fruit

20 products
  • 6 Cantaloupes!
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    $14.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupe
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    $2.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricots 1L
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries (1/2 pint)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries (Pint)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CASE of Blueberries (12x 1 pint)
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines 1.5-2L
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Plums 1.5L
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Case of Peaches 6x3L baskets
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches 3L
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries (1/2 pint)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CASE of raspberries (12x 1/2pint)
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Cherries Quart (approx 1.5lbs)
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WILD Blueberries
    Regular price
    from $9.99
    Sale price
    from $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- Golden Delicious (3lbs)
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- HoneyCrisp (3lbs)
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries (quart)
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CASE of Blackberries (12x1/2 pint)
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lunchbox Watermelon (each)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Baby Watermelon (each)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out